Werchter: Sfeer op de Weide
Het zou me niet verbazen dat hier nog mensen worden afgevoerd vandaag. Mijn eerder bericht over dat de hitte meeviel was niet helemaal juist. De zon schijnt minder hard dankzij de wolken, maar het is des te warmer, en het word moeilijker en moeilijker nog buiten de backstage te gaan, en onder het warme volk te mengen. De sfeer op de weide is wel zalig, beter en beter. Mensen worden rustiger en wilder met de seconde, en wat volgt is een smeltkroes van sferen, mensen en wat er nog te kroezen valt.



Het gras is ondertussen kurk droog bruin, en gaat ween een jaar nodig hebben om normaal terug te groeien. (Ironisch dat op Pukkelpop nu pas de weide volledig geen sporen meer heeft, en ze zijn al weer begonnen met op te bouwen. Niet dat er anders wel iets op die weide staat.)

Maar dit is Werchter! Dus, euhm, geen idee. Zoals ik zei het is de eerste keer Werchter, en ik begin honger te krijgen, terwijl Franz Ferdinant hier geen oorlog maar geweldige muziek op de achtergrond losbarst. Dringend tijd om eens op onderzoek uit te gaan!
